Diverse werkzaamheden in weekend 9 tot 12 mei 2025 rondom Houten

Werkzaamheden aan het asfalt
29-04-2025
836 keer bekeken

Het plannen van wegwerkzaamheden is een complexe puzzel. Rijkswaterstaat heeft in het hele land veel onderhoudsprojecten. Soms is gelijktijdig werken op verschillende locaties onvermijdelijk. Rijkswaterstaat stemt de planning zorgvuldig af zodat voldoende doorstroming mogelijk is.

Tijdens het weekend van 9 tot 12 mei 2025 wordt gewerkt aan de A27 richting Utrecht van knooppunt Everdingen tot Houten, de A1 van Watergraafsmeer tot knooppunt Diemen en aan de A12 richting Utrecht

Dit heeft invloed op de bereikbaarheid van onder andere Houten. Daarom is besloten om de oprit Houten naar de A27 richting Utrecht alleen af te sluiten in de nacht van vrijdag 9 mei 20.00 uur tot zaterdagochtend 10 mei 7.00 uur. Gedurende deze nacht geldt een tijdelijke omleidingsroute. De borden langs de weg worden hierop aangepast, zodat voor weggebruikers duidelijk is hoe zij moeten rijden. Vanaf zaterdagochtend 10 mei 07.00 uur is de oprit Houten van de A27 richting Utrecht weer open en geldt verder de reguliere omleiding. Op deze manier beperken we de impact op het verkeer van en naar Houten zoveel mogelijk. Rijkswaterstaat houdt de situatie op de weg uiteraard nauwlettend in de gaten en doet er alles aan om de hinder zo beperkt mogelijk te houden.

Afbeeldingen

X (voorheen Twitter)

Cookie-instellingen